דייב בני היקר

עכשיו, כשהילד שלי מטפל ומרפא מגמגמים מכל העולם כולל אנשים חשובים לי, שהחברות שלנו התחילה עוד בילדותי בעיר מינסק, אני נזכרת בילדותו של אותו אדם ששינה לחברה שלי את החיים, כמה קושי היה לי אתו כשהיה תלמיד. הוא לא רצה בית ספר, לא התעניין בלימודים ואני הייתי כל כך מיואשת. מה הילד שלי יכול להיות כשיהיה גדול אם הוא לא יודע לפתור תרגילים של 4 יח' מתמטיקה?! כן, ככה חושבת מורה למתמטיקה ולפיסיקה.

בדיעבד, הבנתי שהייתי טיפשה שלא החשבתי את העובדה שכל מי שנמצא סביבו מחייך. לא ראיתי כמה כח יש בו.

תמיד היו לידו ילדים שהיו מוצאים כוחות בעצמם.
לא הבנתי למה דודה שלו מבקשת ממני להפגיש את הבן שלה איתו. רק בדיעבד הבנתי, שלמרות שהוא היה רק בן 15, הוא יכול היה במספר שיחות לשנות לו ולאחרים השקפת חיים. הבן שלה התחיל לעשן וסירב ללכת לבית ספר. איך דייב יכול לעזור לו? הוא הרי לא ישכנע אותו ללכת לבית הספר, משום שהוא לא חושב שזה נחוץ.
דייב שוחח איתו בחדרו הקטן, הם שמעו קצת מוסיקה. שבוע לאחר מכן הדודה התקשרה כולה מרוגשת וסיפרה כמה דייב עזר לבן שלה. אנחנו בקשר של קרובים רחוקים ומתראים אחת לכמה שנים, וכל פעם שאנחנו מתראים הוא מביט בדייב בעיניים מעריצות.

ואני, שראיתי ילדים רבים – חברים שלו, שכנים, קרובי משפחה, חברים של אחותו, באים אליו לשיחות, לא הבנתי כמה כח טמון בשיחות האלה. דייב בחדרו חי עולם שלם של רעיונות ושיחות ואני רק קיוויתי שלא יתקשרו אלי מבית הספר להגיד ששוב הוא הבריז. כשדייב היה בן 22, כבר היה ברור לכולנו שהראייה שלו שונה ושהוא נותן כוחות לאנשים סביבו. (ולא, זה לא רק מה שיש לו בעיניים).

דייב בני היקר, איזה כיף לראות אותך נהנה מהמקצוע המדהים שבחר אותך!

להשארת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

גלילה למעלה