דייב למלמן

בצעירותו החל דייב את דרכו המקצועית כבמאי ומדריך שחקנים. בעבודתו עזר לשחקנים ללמוד כיצד לקבל על עצמם זהויות חדשות וזכה לראות תוצאות מדהימות כששחקנים הצליחו ללמוד טקסטים ארוכים בזמן מאוד קצר.

שימת דגש לא על המילה הכתובה, או על טקסט, כי אם על היכולת של השחקן להבין ולאמץ הרגלים חדשים של שפה, תנועה, הבנה והזדהות מוחלטת עם הדמות, היה הרעיון שהנחה את דייב בעבודתו. ברגע שהקסם הזה קרה, המילים כבר היו מתעופפות להן כאילו מאליהן ישירות אל פיו של השחקן.

במהלך השנים הרחיב דייב את תחומי עבודתו והחל לעבוד גם עם בני נוער במסגרות שונות – עבודה מאתגרת באמצעותה למד כי באפשרותו ליישם את ניסיונו ותובנותיו מעבודתו עם שחקנים בכדי לעזור לבני אדם לצמוח ולגדול על ידי השתחררות מקיבעונות, כדרך להתגבר על בעיות רגשיות, לשינוי הרגלים ולהגדרה ומימוש מטרות בחיים.

˜   ˜   ˜

גמגום בלשון עבר

על בסיס אותה שיטה ותפיסת עבודה מעולם המשחק, בשילוב האתגר שהציבה בפניו העבודה עם בני הנוער, פיתח דייב את  אימון בהבזק המצלמה –  שיטת אימון המאפשרת לילדים, בני נוער ומבוגרים לחזור אל זכותם הבסיסית לדימוי עצמי גבוה, תוך שהם מייצרים מוטיבציה, מתגברים על חסמים תקשורתיים ורגשיים, ותוך מספר מועט של מפגשים משתחררים מכבלים מיותרים שהקשו והגבילו כמעט כל אספקט בחייהם.

במהלך עבודתו פגש דייב גם את אותם הסובלים מגמגום ונחשף למצוקתם הגדולה.
משנוכח כי ביכולתו לאפשר להם שחרור מגמגום וחזרה לדיבור שוטף ומשוחרר, פנה לפתח את התחום ויצר את שיטת גמגום בלשון עבר, שיטה ייחודית ומהפכנית לשחרור מגמגום.

"פעמים רבות נוכחתי כי תופעת הגמגום השתרשה בשל הזדהות ארוכת השנים של המגמגם עם דמותו המגמגמת עד כי הפכה הרגל, הרגל הניתן לניתוק תוך חשיפה וחיזוק עוצמותיו, ואימוץ הרגלים חדשים ובריאים"

בעקבות ההצלחה הרבה והאור הגדול שהביאה השיטה לחייהם של רבים, פועל כיום דייב במספר סניפים, אליהם מגיעים אנשים מכל רחבי הארץ והעולם.

"אני מוצא את היכולת בה בורכתי לאפשר לאנשים לחולל שינוי בחייהם כזכות גדולה וכשליחות.
גמגום בלשון עבר, השיטה שפיתחתי, הוכיחה לי כי אין אף אדם שצריך להמשיך ולסבול מגמגום !
אם אתם, או מי ממקורביכם, עדיין מגמגם – אנא, אל תהססו ליצר עמנו קשר.
כל אחד ואחת יכולים להשתחרר מגמגום, ולחזור לדיבור שוטף וחופשי.
שלכם, דייב" .

טיפול בגמגום »»   כתבות »»   המלצות »»   וידאו »»

המרכז לטיפול בגמגום
מתקשרים 
077-3311444
וחוזרים לדיבור חופשי ומשוחרר

~ ~ ~